Dveře

 
 
 

CARMAN dveře a obložky

Moderní interiérové dveře máme skladem a vystavené v naší prodejně.

 

 

 
 

 

 

 
 

Dveře českého výrobce JAVAB – vynikající kvalita za rozumnou cenu

DVEŘE JAVAB JSOU URČENY ZEJMÉNA PRO VNITŘNÍ POUŽITÍ V BYTOVÝCH I KOMERČNÍCH PROSTORÁCH.

Konstrukci dveří tvoří dřevěný obvodový rám vyplněný materiálem dle přání zákazníka, opláštěný dřevotřískovou deskou přesáhovanou přírodní dýhou nebo folií s designem všech typů dýh, folií, CPL nebo laminátu. Dveře JAVAB mohou být jednokřídlé a dvoukřídlé, posuvné nebo kyvné. U posuvných dveří nabízíme varianty zasunutí do pouzdra či na stěnu. Orientaci dveří (levé či pravé) si volí zákazník.

Dveře klasických modelů dovedou k dokonalosti extravagantní nebo standardní povrchy. Vybrat si můžete z mnoha variant designů. Z povrchových úprav si lze vybrat z dýhy, fólie, nebo CPL (laminátový povrch). Dveře můžeme natřít nátěrem RAL, mořit, nanést imitaci dřeva, nebo naopak zanechat bez povrchové úpravy.

Dveře jsou doplněny panty dle výběru zákazníka. Dveře osazujeme různými tvary kvalitních kovových klik od firem Twin, Twin leko a Cobra. Zárubně jsou ve stejné povrchové úpravě jako dveře. Interiérové dveře se standardním prosklením osazujeme sklem kůra čirá. Lze si ovšem vybrat z nabídky mnoha dalších skel.

Spolu s dodávkou dveří nabízíme i montáž přímo u vás doma. Prostor dveří bezplatně zaměříme.

Více informací najdete na webu výrobce: www.jawab.cz

 

 

 
 

Stavební pouzdra – ECLISSE

Stavební pouzdra Eclisse pro posuvné dveře do zdi jsou velmi elegantním a chytrým řešením do všech typů interiérů.
Více informací: www.eclisse.cz

 

 

 
 

DVEŘE – KOVÁNÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

POKUD JDE O KOVÁNÍ A DVEŘNÍ DOPLŇKY, SPOLUPRACUJEME ZEJMÉNA S FIRMAMI, EUROLATON, FRASCIO A AC-T SERVIS.

Nabízíme kvalitní dveřní kování, bezpečnostní kování, okenní kování, zámky pro skleněné dveře, posuvné kování, zadlabací zámky, podlahové zarážky a další příslušenství. Vyberte si zboží z našeho sortimentu a získejte dlouhodobou užitnou a estetickou hodnotu, jejíž zárukou je vysoká kvalita zpracování, odolnost, spolehlivost a moderní design.

Více informací ne stránkách výrobců:
www.eurolaton.cz | www.actservis.cz | www.frascio.de

 

 

 
 

Kování AC-T servis

Hlavním sortimentem je kvalitní dveřní a okenní kování vyráběné v zemích EU, dále pak doplňky ke dveřím (jako zarážky, kukátka, zavírače, stavěče, piktogramy, klepadla, mušle do posuvných dveří a jiné), hliníkové, plastové a dřevěné větrací mřížky, madlové systémy.

Kování EUROLATON

Kliky na dveře, dveřní zarážky, věšáky, doplňky interiérového kování, jsou předměty denní potřeby, které Eurolaton opatřil jedinečným osobním charakterem, přetvořil je v unikátní kusy, které znovu odhalují místo kde jsou instalovány.