Podlahy

 
 
 

Plovoucí laminátové podlahy – Moderna®

PLOVOUCÍ LAMINÁTOVÉ ZÁMKOVÉ PODLAHY NĚMECKÉ FIRMY MODERNA® VYNIKAJÍ NAD BĚŽNÝMI LAMINÁTOVÝMI PODLAHAMI VE VŠECH SMĚRECH.

1. Precizní zpracování s extrémně odolným povrchem.
2. Dokonalé kopírování přírodních materiálů.
3. Vysoká zdravotní nezávadnost.
4. Snadná údržba a čištění podlahy.
5. Zvuková izolace proti kročejovému hluku.
6. Opatření proti bobtnání podlahy.
7. Antistatická úprava povrchu.
8. Nosným materiálem je HDF.
9. Řadí se do třídy tvrdosti 31, 32 a 33

Plovoucí laminátové podlahy firmy Moderna® jsou opatřeny patentovaným zámkovým systémem UNICLICK.
Zámkové spoje jsou ošetřeny voskem pro větší odolnost proti vlhkosti. Máme velké zkušenosti s pokládkou těchto podlah, naši zákazníci si je chválí. Veškeré příslušenství a čistící prostředky jsou v našem obchodě samozřejmě dostupné.

 

 

 
 

Moderna Skyline

Nejvyšší mrakodrapy v tomto světě, zdá se,míří až do nebes.

Díky novému programu moderny panorama BHK nyní nabízí speciální kolekci dlouhých prken, s níž nároční zákazníci tvořit výrazný městský styl ve svých čtyřech stěnách.

S délkou 1845 mm, šířkou 190 mm a tloušťkou 12 mm pevné laminátové palubky budí dojem nekonečné délky. Unikátní povrchová úprava Diamant Finish dodává jiskru.

Lidé s nejnáročnějšími požadavky na vzhled a kvalitu si mohou vybírat ze šesti různých vzorů v autentickém, přirozeném vzhledu.

více informací »

 

 

 
 

Moderna Soleon

To nejlepší z kamene a ze dřeva.

Moderna Soleon podlaha je třídou sama o sobě. Inovativní výrobní proces, "technologie prachu z dřeva", činí tuto podlahu jedinečnou a něco zvláštního.

Technologie dřeva v prášku zahrnuje tlak a teplo, které se používají ke spojení směsi dřevěných vláken, minerálních materiálů a melaminové pryskyřice společně s HDF deskou a stabilizační vrstvou. Tím vzniká homogenní a mimořádně odolný povrch, který vyplývá z kombinace nejlepších vlastností kamene a dřeva.

Vzhled a extrémní odolnost kamenné podlahy proti opotřebení je kombinována s příjemným teplem a zvláštní pevností dřeva. Tím vzniká nová generace podlah - moderna soleon.

 

 

 
 

Moderna Vision

Přírodní charakter klasické prkenné podlahy s atraktivní V-spárou.
Tloušťka: 8 mm
Rozměr: 1380×156 mm
Balení: 9 ks = 1 938 m²
více informací »

Moderna Vario

Podlaha přírodního vzhledu
s kameninovou vrstvou a V-spárou.
Tloušťka: 8 mm
Rozměr: 635×328 mm
Balení: 8 ks = 1 666 m²
více informací »

Moderna Horizon

Přírodní vzhled masivního dřeva s nekonečnou délkou a atraktivní V-spárou.
Tloušťka: 8 mm
Rozměr: 1287×328 mm
Balení: 6 ks = 2 533 m²
více informací »

 

 

 
 

Moderna Variation

BHK Variation

Kombinujte široké a úzké desky. Ve dvou různých šířkách, 328 mm a 190 mm, můžete vytvořit vlastní vzhled: široká prkna vedle širokých, úzké vedle úzkých, nebo široká vedle úzkých.
Tloušťka: 8 mm
Rozměr: 1287×328 nebo 1287x190 mm
více informací »

Moderna Lifestyle

Přirozený povrch. Výhodou je možnost spojení se schodovým systémem Scala.
Tloušťka: 8 mm
Rozměr: 1287×190 mm
Balení: 9 ks = 2 201 m²
více informací »

Moderna Impression

Moderní styl designu, který podpoří Vaši individualitu.
Tloušťka: 7 mm
Rozměr: 1292×192 mm
Balení: 10 ks = 2 481 m²
více informací »

 

 

 
 

Vinylové podlahy – Tarkett / Amtico First / VEPO / moderna

UMĚLÉ VINYLOVÉ PODLAHY SI ZÍSKÁVAJÍ STÁLE VĚTŠÍ OBLIBU HLAVNĚ PRO SVÉ UŽITNÉ VLASTNOSTI.

Vynikají vysokou odolností v silně zatěžovaných místnostech a zajímavým vzhledem, který si dnes již prakticky nezadá s přírodním originálem. Vinylové podlahy jsou praktické, odolné a nově zpracované do takové užitné podoby, že si získávají stále více příznivců. Na dotek i pocitově jsou teplejší než laminátové podlahy, v odolnosti před mechanickým poškozením a vlhkosti jsou bez konkurence. Stačí jim snadná údržba, nabídka dekorů je ohromující a naprosto věrohodná.

Je to stejné jako s každou podlahou, potřebujete ji vidět a přímo si ji osahat než si Vás získá a rozhodnete si ji koupit. Proto Vás zveme do naší prodejny, kde máme vzorky nejoblíbenějších vinylových podlah od respektovaných výrobců. Dále uvádíme ve zkratce alespoň naše základní dodavatele s odkazy na jejich firemní stránky, kde se můžete dovědět více.

 

 

 
 

Tarkett – vinylové

Tarkett vinyl

Vinylové podlahy Tarkett pro každou místnost ve Vašem domě. Design využívá jednoduchou krásu přírodních materiálů. Společnost Tarkett je jedním z největších výrobců a distributorů elastických podlahových krytin na světě. Stoprocentní zdravotní nezávadnost a emisní limity jsou hluboce pod úrovní norem.
více informací »

Amtico First

  • Zkosené hrany
  • Ostrá kresba dekoru
  • Stálobarevnost
  • Vysoká odolnost

více informací »

VEPO

Vinylová podlaha VEPO je složena z několika vrstev s vloženou skelnou stabilizační mřížkou, která zaručuje stabilitu podlahy.

více informací »

 

 

 
 

Moderna vinyl

BHK Moderna Vinyl

Moderna vinylové podlahy, nazývané také designové podlahy, jsou opravdu všestranné. Splňují vysoké nároky, pokud jde o vzhled a funkci. Lze je perfektně kombinovat.

Nová kolekce moderna vinyl. Spojuje krásu přírodních materiálů s výhodami moderních PVC podlah. Jsou k dispozici v mnoha variantách barev a struktur.

Přednosti Moderna Vinylů:
tiché a teplé - díky elastickým povrchům
vhodný pro vlhké místnosti (pevný vinyl) - ideální pro kuchyň a koupelnu
vhodné pro renovace - díky nízké výšce instalace
odolné a s dlouhou výdrží - výborně se hodí pro domácnosti s domácími mazlíčky
snadná údržba a péče - díky vynikajícím materiálových vlastnostem

 

 

 
 

Moderna vinyl v-home

BHK Moderna Vinyl v-home

Pevný vinyl - na HDF deskách.

Je ideální podlaha pro útulný domov, který je tak snadno udržovatelný. Podlahová krytina dobře pohlcuje zvuk kroků a zajišťuje pohodlí chůzi. Z tohoto důvodu je moderna v-home vhodná pro použití v obývacích pokojích, jídelnách a ložnicích.

Výška: 8 mm
Rozměr: 1290 x 189 mm

Moderna vinyl v-pro

BHK Moderna Vinyl v-pro

Pevný vinyl - na HDF deskách.

Navrženo pro náročné požadavky. Moderna v-pro je ideální ve všech oblastech s intenzivním opotřebením. Zvládá špinavé boty, mokré psy a speciální požadavky rostoucích rodin. Jinými slovy: Moderna v-pro se nejlépe hodí do vstupních hal, chodeb a do dalších prostor s intenzivním užíváním.

Výška: 8 mm
Rozměr: 1290 x 190 mm

Moderna vinyl v-tec 30

BHK Moderna Vinyl v-tec 30

Klasický pružný vinyl

Moderna v-tec 30 splňuje potřeby trvanlivých, pevných vinylových podlah a pro expresivní povrchy. Jeho nízká instalační výška činí vinyly Moderna v-tec 30 mimořádně vhodné pro použití v rekonstruovaných prostorách. Vzhledem k tomu, že je tak snadno udržovatelný a odolný proti vodě, je zvláště vhodný pro použití ve vlhkých místnostech jako jsou kuchyně a haly.

Výška: 4,2 mm
Rozměr: 1220 x 180 mm

 

 

 
 

Moderna vinyl v-lyn

Příliš dobré, aby to byla pravda

Podlaha z našeho V-Lyn je pro krásu a komfort bydlení - to již prokázala mnohokrát. Ať už z velkého obývacího pokoje nebo jídelny, chodby, která je v častém používání, živé dětskéhé pokoje, nebo čerstvě zrekonstruovaném wellness: nejsou tam žádné omezení možnostech využití této podlahy. Je také ideální pro komerční využití, ať už v maloobchodních prodejnách, hotelech nebo na výstavní stánky.

Výška: 4,5 mm
Rozměr: 1251 x 187 mm

Moderna vinyl v-lyn tile

Velký formát, velký dopad

Pokud chcete dát místnosti prostor a charakter, design double-formátu dlaždice jsou správným řešením. S jejich přirozený vzhled a detailní texturování, že je téměř nemožné rozlišit od skutečného kamene. Proto můžete získat nejnovější podlahové vzory ve vaší domácnosti v co nejkratší době.

Výška: 4,5 mm
Rozměr: 1300 x 320 mm

Moderna vinyl v-tec 30

Vhodný pro všechny obytné prostory

Rekonstrukční práce jsou velmi snadné díky moderna V-TEC 30. Tato odolná a pevná vinylová podlaha vyniká pro použití při rekonstrukcích díky své nízké výšce instalace. Vhodné pro použití po celém domě, Moderna V-TEC 30 přesvědčí díky své odolnosti, díky svému snadnému a rychlému čištění a v neposlední řadě jeho vynikajícím poměrem cena / výkon.

Výška: 4,2 mm
Rozměr: 1220 x 180 mm

 

 

 
 

Tarkett Vinyl iD Inspiration 55

Tarkett vinyl id Inspiration 55

INSPIRACE TVOŘENÁ DLE POTŘEB ZÁKAZNÍKA
iD Inspiration 55 nabízí více než 75.000 potenciálních kombinací, které Vám umožní, prostřednictvím svého výběru různých formátů rozvržení, designu, povrchové struktury a sražení hran, vyhrát si s vnímáním prostoru, světla a konečných efektů.

EVROPSKÝ DESIGN & NĚMECKÁ VÝROBA
iD Inspiration 55 je kreativní kolekce navržená naším návrhářským týmem v Evropě podle nejnovějších trendů. Výroba probíhá v Německu - v zemi, která patří mezi nejlepší ve své třídě průmyslové odbornosti. To zaručuje vysokou kvalitu, dlouhou životnost podlahy, aktivní distribuci a vynikající služby zákazníkům.
Ať už se rozhodnete uzpůsobit si iD Inspiration 55 dle svého, firma Tarkett Vám dodá Vaši podlahu dle Vašeho přání kamkoliv a kdykoliv.

DLOUHODOBÁ ŽIVOTNOST PODLAHOVÉ KRYTINY
iD Inspiration 55 je vyrobena podle náročné ekologické normy - s cílem minimalizovat dopad na životní prostředí, přispívá k lidskému blahobytu a je znovu recyklovatelná na konci (svého životního cyklu) své životnosti. S emisí VOC pod měřitelnou úrovní, přispívá k optimální kvalitě vnitřního ovzduší. Jedná se o podlahu vyrobenou z 50% přírodních materiálů, obsahuje 48% recyklovaného materiálu a je 100% recyklovatelná. Unikátní povrchová úprava znamená méně prostředků na čištění, což se projevuje v zanechání lepší ekologické stopy a vynikajícími náklady životního cyklu.

 

 

 
 

Masivní dřevěné podlahy od firmy ESCO

MASIVNÍ DŘEVĚNÉ DUBOVÉ PODLAHY OD ČESKÉHO VÝROBCE ESCO MAJÍ SVÉ NEOPAKOVATELNÉ KOUZLO A JSOU URČENY NEJNÁROČNĚJŠÍM ZÁKAZNÍKŮM.

Doménou výrobce jsou dubové prkenné podlahy. Můžete si vybrat svou ideální šířku i tloušťku prken. V kombinaci s různými povrchy a barvami si vytvoříte podlahu přesně podle svých představ. Při výběru podlahy myslete na to, že bude ve vašem bytě dominující, protože pokrývá prakticky celou plochu vašeho bydlení. Volba masivní dubové podlahy je řešením na celý život. Poctivost a přirozenost materiálu dodá Vašemu bydlení punc opravdovosti.

OSTATNÍ MASIVNÍ PODLAHY ESCO

Kromě masivních a vícevrstvých dubových podlah máme v nabídce ostatní klasické nebo moderní podlahy – dominantní masivní borovice, moderní dubová kantovka, klasické dubové parkety nebo exotická jatoba.

Vzorky masivních dřevěných podlah ESCO si můžete prohlédnout a přímo osahat v prodejně BEHAKA. Pokud chcete získat více informací, přejděte na web výrobce.
www.esco.cz

Níže si prohlédněte alespoň malou výběrovou ukázku z širokého sortimentu vzhledů dubových masivních podlah ESCO.

 

 

 

 
 

Bytové a zátěžové koberce Avanti, Spoltex a Karsis

NABÍZÍME VÁM ŠIROKOU PALETU VELMI KVALITNÍCH KOBERCŮ PRO DŮM I PRO KANCELÁŘ.

Koberce jsou různorodé – v mnoha barevných odstínech, designech i povrchu. Příjemné pro chození na boso nebo přizpůsobené rychlé údržbě v zatížených komerčních prostorách. Všechny koberce jsou v praktických šířkách. Vybrat si můžete od nejlevnějších až po luxusní.

Podlaháři naší firmy Vám na přání vybraný koberec do bytu položí s profesionální zručností a rychlostí.

Bytové koberce od našeho dodavatele – firmy Spoltex »

Koberce objektové (zátěžové) od téhož dodavatele »

Koberce Karsis »

 

 

 
 

Umělé trávníky

Umělé trávníky jsou ideální krytinou pro střešní terasy, balkóny, předzahrádky, verandy a zahrady. Šíře role: 2m a 4m.

Příslušenství a doplňky

Veškeré příslušenství a doplňky potřebné k pokládce podlah jsou v našem obchodě samozřejmě k dispozici.

Čistící prostředky

Pro údržbu plovoucích podlah máme čistící prostředky BHK Moderna. Pro vinyl a linolea doporučujeme značku Dr. Schutz.