Schody

 
 
 

Komplexní systém renovace schodů TRENOVO

JSME SPECIÁLNĚ VYŠKOLENI PRO PRÁCI S TECHNOLOGIÍ RENOVACE SCHODIŠŤ, KTEROU VYVINULA A VYRÁBÍ NĚMECKÁ FIRMA BHK. VŠECHNY NÍŽE UVEDENÉ PRÁCE DĚLÁME NA KLÍČ – RYCHLE, ČISTĚ A SE ZÁRUKOU PO CELÉM ÚZEMÍ ČR!

Schodové systémy TRENOVO představují inovativní systém renovace schodů. Nabízí rychlé, čisté a spolehlivé řešení pro individuální modernizaci vašich schodů. Dá se říci, že se jedná o revoluci v renovaci schodů.

Není totiž podstatné, zda je původní schodiště betonové nebo dřevěné, rovné nebo točité, otevřené nebo uzavřené. Systém TRENOVO využije zdravou základní substanci vašich starých schodů. Během 1–2 dnů je kompletní renovace dokončena. Vaše schody přitom celou dobu zůstávají schůdné.

Všechny dílce systému TRENOVO jsou opatřeny speciálním protiskluzovým nátěrem (R10). Na vysoce otěruodolné povrchy (AC4) poskytujeme dvanáctiletou záruku. Pro zajímavost: ve schodovém profilu je vlisován bezpečnostní gumový pás proti uklouznutí!

Renovace se schodišťovým systémem TRENOVO nevyžaduje žádné nákladné demoliční práce. Stavební suť a nadměrná zátěž Vašich obytných prostor nečistotami při práci se systémem TRENOVO odpadají.

 

 

 
 

Výběr designu

Detaily designů »

Krásné na pohled

Vše o systému Trenovo »

 

 

 
 

Laminátový systém Moderna Treppe – sjednocení schodů a podlahy

SYSTÉM MODERNA TREPPE PŘEDSTAVUJE SKUTEČNĚ ATRAKTIVNÍ ŘEŠENÍ VZHLEDU SCHODŮ A SLITÍ DESIGNU SCHODIŠTĚ S DESIGNEM PODLAHY!

Je možné sladit povrchovou úpravu plovoucí laminátové podlahy Moderna Horizon s povrchovou úpravou schodových profilů. Tato vizuální identita spolu s prvotřídním řemeslným zpracováním zanechá velký dojem – podlaha se schodištěm v interéru plyne jako jednolitá řeka. 

Systém Moderna Treppe Vám umožňuje stavbu standardních schodů stejně jako stylizaci velmi speciálního a luxusního schodiště pro zkrášlení domova. Pro Vaši kreativitu zkrátka nejsou žádné limity.

Systém Moderna Treppe zahrnuje i osobité moderní zábradlí a stačí, aby zákazník zvážil, zda chce této možnosti využít.

 

 

 

 
 

Výhody systému Moderna Treppe

SCHODOVÝ SYSTÉM MODERNA TREPPE JE URČEN PRO RENOVACI ČI OPLÁŠTĚNÍ VŠECH DRUHŮ SCHODIŠŤ. PŮVODNÍ SCHODY MOHOU BÝT BETONOVÉ, KOVOVÉ, KAMENNÉ, DŘEVĚNÉ, KERAMICKÉ I TERACOVÉ.

1. Schody mohou být točité, otevřené, i s nadměrnou šířkou.
2. Nosná deska je MDF + vysokotlaký laminát.
3. Systém je vhodný i pro novostavby.
4. Schodiště je barvostálé, otěruvzdorné a nárazuvzdorné.
5. Systém nevyžaduje broušení ani lakování.
6. Představuje nejvyšší stupeň odolnosti proti poškrábání.
7. Je 6x tvrdší než tvrdé dřevo.
8. Velmi snadná je údržba a povrchová úprava.
9. Jednoduchá a rychlá je i montáž, bez suti a prachu.

 

 

 
 

Povrchy a povrchové úpravy

Úplně klasický, nadčasově moderní, rafinovaný nebo obzvlášť útulný. Naším cílem je moderní scala, aby se dokonale integrovala do každého života prostředí a hladce zdůrazňovat dotyčný styl. Naši zákazníci si proto mohou vybrat mezi různými dekory, které mohou harmonicky se vzájemně doplňují odpovídajícími podlahovými krytinami.

Dekory:

  • Dub Kaja
  • Dub Suna
  • Dub Elmo
  • Břidlice