Panely

 
 
 

Stropní a stěnové panely Moderna – BHK

DŘÍVE TAK OBLÍBENÉ DŘEVĚNÉ OBLOŽENÍ STROPŮ A STĚN, JEŽ ZEJMÉNA PRO VYSOKOU CENU USTOUPILO, SE MŮŽE VRÁTIT DO VAŠEHO DOMOVA V MODERNÍ PODOBĚ.

Vzhled interiéru vašeho bytu přitom může být svěží, stylový a nadčasový. Panely obkladového systému Moderna mají mnoho podob a můžete vybírat z kolekce panelů bílých, designovaných nebo klasických. Velice dobře se udržují, jsou světlostálé a nepotřebují nikterak zvláštní péči. Přitom Vám udělají v bytě úžasnou estetickou službu.

Laminátové panely Moderna nabízejí mnoho různých stylů a barevných vzorů. Tak můžete doma kouzlit jak v obývacím pokoji, ložnici, nebo v kuchyni, tak v koupelně či na chodbě. Vaše osobní kreativita a smysl pro design nemusí mít žádné hranice.

Pracovníci naší firmy jsou i v tomto oboru perfektně vyškoleni přímo od výrobce a mají bohaté zkušenosti s montáží.

Více informací získáte na webu výrobce: www.bhk.de

 

 

 
 

moderna urbano

Panely moderna urbano jsou dokonalým partnerem pro ty, kteří dávají přednost městskému životu. Moderní dekorace bílých, šedých a hedvábných povrchů zpříjemňují váš domov městskému pocitu. Tyto návrhy stěn a stropů jsou určeny pro ty, kteří dávají přednost trendovému a modernímu stylu.

Se svými 9 atraktivními dekoracemi moderna urbano poskytuje spoustu kreativní svobody pro moderní, otevřený design stěn a stropů.

 

 

 
 

moderna logifino

Tento sortiment se zaoblenými okraji panelu spojuje eleganci a kvalitu. Moderna® logifino je nejprodávanějším řešením pro téměř všechny scénáře místností: přichází ve čtyřech délkách pro všestranné instalační uspořádání a atraktivní dekory s vysoce kvalitními fóliemi.

Panely této kolekce mají elegantní vzhled a poskytují ideální pozadí pro klasické kusy nábytku. Moderní nábytek se objevuje v přirozeně uvolněném prostředí v pravém světle. Obložení vytváří jasnou, příjemnou, přátelskou atmosféru a harmonicky spolupracuje s jakýmkoli stylem interiéru.

 

 

 
 

moderna logimo

Nastavte sofistikovanou scénu: Moderní logimo je krátký panel ve stropu a na stěně, který při instalaci přináší rozsáhlý vzhled. Moderní vzhled vylepšený zaoblenými okraji panelu.

 

 

 
 

moderna plano

Moderní plano je mezi panely klasické - jednoduché nekonečné pokládání se sponami a několikanásobnými délkami s několika odřezkami. Díky tomu je moderní plano velmi všestranné a nabízí spoustu prostoru pro individuální design.